O FIRMIE

O firmie

Spółka Promostal została utworzona w 2008 roku przez doświadczoną w branży konstrukcji stalowych kadrę zarządzającą oraz inżynieryjną, obecnie stanowiąc przykład prężnie rozwijającego się przedsiębiorstwa działającego na rynku europejskim.

Jesteśmy znani przede wszystkim ze swojej elastyczności, wykwalifikowanej kadry oraz wysokiej jakości oferowanych wyrobów i świadczonych usług przy ich umiarkowanych cenach. W zakresie konstrukcji stalowych, spółka Promostal oferuje kompleksową obsługę inwestorów – począwszy od projektu budowlanego, poprzez prefabrykację, po dostawę i montaż. Wykonujemy obiekty przemysłowe, handlowe i biurowe o konstrukcji stalowej, jak również złożone konstrukcje pod ciągi technologiczne.
Z pełnym sukcesem świadczymy usługi montażowe na terenie wielu krajów Europy. Posiadamy również własne biuro projektowe korzystające z pakietu oprogramowania TEKLA Structures oraz SolidWorks.

Nowoczesna baza produkcyjna firmy wyposażona jest w specjalistyczny sprzęt CNC oraz zautomatyzowane stanowiska produkcyjne umieszczone w halach o powierzchni prawie 20 000 m2. W najbliższych latach planowane są kolejne rozbudowy oraz inwestycje w park technologiczny. Firma posiada wdrożone i certyfikowane systemy zarządzania jakością zgodne z aktualnymi europejskimi standardami i wykonuje konstrukcje w najwyższej klasie wykonania – EXC4. Nad jakością czuwa grupa pracowników posiadających pełen zakres uprawnień do przeprowadzania badań nieniszczących. Firma pracuje w oparciu o własny system ERP – co ułatwia kontrolę i optymalizację procesów produkcyjnych. Oferujemy również oznakowanie CE naszych wyrobów.

Ze względu na zakres działalności spółki Promostal na rynkach zagranicznych, otworzyliśmy oddziały w Norwegii i w Szwecji – Promostal AS oraz Promostal Sweden AB. Są to wiarygodne jednostki odpowiedzialne za usługi świadczone na terenie Norwegii i Szwecji, korzystające z bogatego już doświadczenia polskiej firmy.

Galeria