Aplikuj

DO NAS

Kariera

Czekamy na zaangażowanych, poszukujących stabilnej, rozwojowej i ciekawej pracy kandydatów, którzy chcą podnosić swoje kwalifikacje w firmie o ugruntowanej pozycji będącej liderem na rynku lokalnych pracodawców. Jeżeli cenisz sobie pracę w grupie i umiesz budować dobre relacje lub też jesteś obdarzonym charyzmą indywidualistą pretendującym do kierowania ludźmi i z sukcesem od podstaw tworzysz zespoły pracownicze, posiadasz zdolności organizacyjne, cechuje cię otwartość i umiejętność współpracy zapraszamy cię do podnoszenia jakości pracy w naszej spółce.

Masz uprawnienia spawacza, jesteś zawodowym ślusarzem lub malarzem, rysunek techniczny nie jest dla ciebie fizyką kwantową – przyjdź do nas! Szukamy wykwalifikowanych pracowników produkcyjnych chcących związać się z nami na dłużej, szukających bezpieczeństwa socjalnego i pewnego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę. Damy ci wsparcie na starcie i zachęcimy do udziału w szkoleniach i kursach.

Wierzymy, że twoje wykształcenie i kwalifikacje zawodowe okażą się adekwatne do wymagań stawianych naszym pracownikom, a twoja wiedza i doświadczenie przydatne i pożądane na wielu płaszczyznach zależności służbowych.

Wszystkie ambitne, kreatywne i nastawione na sukces osoby zapraszamy do składania swoich aplikacji.

Oferujemy ci pracę na przejrzystych warunkach z uczciwym wynagrodzeniem, a przyjazna atmosfera i benefity pracownicze niech będą dodatkową motywacją.

Liczymy na Ciebie!

Promostal - HR

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych w procesie rekrutacji (zobacz). Zgłoszenia z określeniem stanowiska prosimy przesyłać elektronicznie na adres: rekrutacja@promostal.pl lub kontaktować się telefonicznie: 85 876 86 01

Prześlij aplikację on-line

Proszę uzupełnić wszystkie wymagane pola oznaczone *